تبلیغات
گروه فرهنگی عماریون - معرفی نامه گروه

گروه فرهنگی عماریون
 
أین عمار تو مرا کافی است

همانطور كه مستحضرید اعتقادات مكتبی عموم شهروندان مهمترین هدف دشمن در عرصه جنگ نرم است. مستنداً به فرمایشات رهبر معظم انقلاب، اصلی ترین رسالت مجموعه ها  و گروههای فرهنگی دفاع از مرزهای عقیدتی در این تهاجم می باشد.

گروه فرهنگی عماریون با تجربه چندین ساله در زمینه مسائل فرهنگی و مقابله با هجمه های فرهنگی- دینی دشمن و در راستای لبیک به بیانات مقام معظم رهبری(حفظه الله) مبنی بر جهادی که عنوان جنگ نرم به خود گرفته به منظور تزریق خوراک فکری به شهروندان شهر مشهد، بستر های اجرایی مقابله با این تهاجم را در اموری همانند: برگزاری جشن اعیاد، مراسم اعتکاف، مراسم لیالی قدر، همایش، کلاس های آموزشی، تولید نرم افزار و نشریه، اعزام مبلغ به مناطق فقیر فرهنگی، برگزاری اردوهای علمی زیارتی و... فراهم کرده است.

لازم به ذکر است، اهداف این مجموعه با توجه به ویژگی های خاص آن و مبنی بر منویات و مطالبات مقام معظم رهبری(حفظه الله) به شرح ذیل می باشد:

-       آشنایی و پیوند عموم شهروندان به ویژه جوانان با دین، از طریق خنثی کردن هجمه‌های رسانه‌ای غرب علیه دین، ارائه قرائت صحیح از دین و بیان ناگفته‌های دینی

-       رصد تهاجمات فرهنگی و مقابله با آن از طریق ارائه‌ی برنامه‌های غنی فرهنگی و دینی در مناطق فقیر فرهنگی، منطبق بر منویات مقام معظم رهبری(حفظه الله)

-       حفظ و تعظیم شعائر اسلام، انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

-       جذب و پرورش نیروی جوان فرهنگی

-       و هر عملی که در راستای پیگیری مطالبات مقام معظم رهبری(حفظه الله) در حوزه‌ی فرهنگی و جنگ نرم باشد.

 

طبقه بندی: معرفی گروه، 
ره یاب: گروه فرهنگی عماریون، مشهد مقدس، جنگ نرم، تهاجم فرهنگی، امام خامنه ای، شعائر اسلامی،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 9 تیر 1392 توسط عماریون
تمامی حقوق مطالب برای گروه فرهنگی عماریون محفوظ می باشد